Na tej stronie znajdziecie Państwo ofertę miejsc noclegowych w Gdyni. Wszystkie oferowane noclegi posiadają wysoki standard, a przed dodaniem do bazy, każdy został gruntownie sprawdzony. Polecam pojedyncze kwatery, całe mieszkania lub apartamenty w zależności od Państwa potrzeb.

Tylko sprawdzone oferty.

Gdzie znajduje się Gdynia Orłowo?

Na poniższej mapce na niebiesko pokazany został obszar Gdyni Orłowo. Zaznaczony punkt to moja siedziba. Jak widać znajduje się ona w samym środku Gdyni Orłowa.

Aby przybliżyć mapkę należy kliknąć na symbol plusa, znajdujący się w jej obszarze. Mapę można również przesuwać, klikając w jej obszarze myszką i nie puszczając przycisku ruszając w dowolnym kierunku

Dojazd pociągiem

Jadąc do Gdyni Orłowa pociągiem najlepiej wysiąść na stacji Sopot lub Gdynia Główna a stamtąd do Orłowa dojechać kolejką SKM (lub taksówką).

Jadąc kolejką SKM ze stacji Gdynia Główna (rozkład SKM ze stacji Gdynia Główna) należy wsiąść w kolejkę w kierunku Gdańsk Główny i wysiąść na trzecim przystanku (przystanki: Gdynia Główna - Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana - Gdynia Redłowo - Gdynia Orłowo).

Jadąc SKM ze stacji Sopot (rozkład SKM ze stacji Sopot) należy wsiąść w kolejkę w kierunku Wejherowa i wysiąść na drugim przystanku (przystanki: Sopot - Sopot Kamienny Potok - Gdynia Orłowo) Rozkład SKM ze stacji Sopot

Na stacji Gdynia Orłowa zatrzymuje się część pociągów osobowych, dlatego przed wyjazdem warto sprawdzić, czy istnieje bezpośrednie połączenie z Gdynią Orłowo.

Dojazd samochodem

Jadąc od strony Szczecina należy kierować się Aleją Zwycięstwa i będąc w okolicy Centrum Handlowego Klif szukać zjazdu na Molo Orłowskie. Przybywając od strony Warszawy polecamy jechać Aleją Zwycięstwa do momentu zobaczenia Centrum Klif po lewej strony ulicy a następnie szukać zjazdu na Molo Orłowskie.

Zapraszam na spacer po Gdyni

Jeśli już Państwo dojedziecie do Orłowa to zapraszam na spacer po Gdyni

aktualna pogoda
w Gdyni

Kliknij po szczegółową pogodę dla Gdyni

Pytania?
tel. kom. 504 92 44 76
email:

2007 - 2010 Koszalin Deligo.pl Projektowanie stron internetowych

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij