Opinie klientów

Dziękujemy za wspaniale spędzony czas. Kwatery są dobrze przygotowanie. Pogoda cudowna. Może ciepłe i czyste. Jesteśmy u Pani Jagody 13-ty raz. Kilka razy byliśmy tutaj zimową porą, jest wtedy oszałamiający spokój.Do zobaczenia za rok.
Zenon z rodziną
Dziękujemy za wspaniały wypoczynek nad polskim morzem, wspaniałe kwatery i piękną pogodę
B. Paszukow
Serdecznie dziękujemy za wieloletnią współpracę polegającą na po pośredniczeniu w pozyskiwaniu wakacyjnych kwater. Dzięki Pani zaangażowaniu spędziliśmy w Orłowie wiele niezapomnianych chwil.
B. Staba
Serdecznie dziękujemy za zawsze miłe przyjęcie i gościnność. Byliśmy tu wielokrotnie. Wakacje w Orłowie będziemy wspominać jako wspaniały wypoczynek.
Aleksander z Rodziną
Bardzo serdecznie za miłe przyjęcie i opiekę w czasie naszego pobytu w Trójmieście.
Andrzej Witek
Serdecznie dziękujemy za miłe przyjęcie i gościnę. Mieszkanie spełniło nasze oczekiwania. Wspaniały wypoczynek w miłej i spokojnej dzielnicy. Dziękujemy bardzo za wspaniałe pośrednictwo.
Magdalena z Rodziną. Płock.
Serdecznie dziękujemy za miłe przyjęcie i gościnę. Mieszkanie spełniło nasze najśmielsze oczekiwania.
Katarzyna Zgórecka
Piękne miejsce, piękne krajobrazy. Przemili ludzie - dziękuję bardzo!
Basia z rodziną. Warszawa.
Serdecznie dziękuję za miły pobyt oraz bardzo miłe przyjęcie w przepięknym Orłowie.
Ewa z rodziną. Piotrków Trybunalski.
Bardzo dziękuję za mile spędzony czas na kwaterze w Gdyni Orłowie. Kwatera była powyżej oczekiwań. Na pewno tu wrócimny
Wczasowicz z rodziną
Jagoda Roszewicz - noclegi w Gdyni

Kilka słów o mnie

Nazywam się Jagoda Roszewicz. Wynajmem miejsc noclegowych w Gdyni Orłowie zajmuję się od 2000 roku. Sama jestem mieszkanką Gdyni i korzystając z bliskości obiektów, w których wynajmie pośredniczę mam możliwość ich gruntownego sprawdzenia.

Ile kosztuje wynajęcie noclegu?

Ceny zaczynają się od 40zł za najtańszy nocleg i uzależnione są od standardu noclegu jak i pory roku, w której chcecie Państwo nocleg wynająć. Aby dowiedzieć się ile kosztuje wynajęcie konkretnego obiektu proszę o wypełnienie formularza kontaktowego lub telefon.

Dlaczego warto skorzystać z mojej oferty?

Hasło "noclegi Gdynia" wpisane w wyszukiwarkę Google zwraca ponad 140 000 wyników. Szukanie noclegu na własną rękę w takim gąszczu informacji może być trudne i czasochłonne. Korzystając z mojej oferty i zdając się na moje doświadczenie całkowicie pozbywacie się Państwo ryzyka związanego z nieodpowiednim wyborem noclegu.

Moje atuty

  • Posiadam 8-letnie doświadczenie w wynajmie miejsc noclegowych w Gdyni Orłowie.
  • Doskonale znam okolicę i lokalizację wszystkich miejsc noclegowych z mojej bazy ofert.
  • W swojej ofercie posiadam tylko obiekty, które osobiście zweryfikowałam i zaakceptowałam.
  • Dzięki długiej współpracy z właścicielami obiektów noclegowych posiadam korzystne rabaty i upusty, dzięki czemu ceny, które mogę zaoferować są naprawdę korzystne.

W jaki sposób mogę Państwu pomoc przy wyborze noclegu?

Kontaktując się ze mną uzyskacie Państwo informacje na temat cen i dostępności poszczególnych miejsc opisanych w dziale noclegi.

Doradzę Państwu najkorzystniejszy wariant w zależności od potrzeb i zaplanowanych środków. Podpowiem na przykład, który obiekt nadaje się dla młodych ludzi przyjeżdżających do Gdyni na koncert, a który sprawdzi się jako lokum dla rodziny z małymi dziećmi.

aktualna pogoda
w Gdyni

Kliknij po szczegółową pogodę dla Gdyni

Pytania?
tel. kom. 504 92 44 76
email:

2007 - 2010 Koszalin Deligo.pl Projektowanie stron internetowych

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij