Na tej stronie znajdziecie Państwo ofertę miejsc noclegowych w Gdyni. Wszystkie oferowane noclegi posiadają wysoki standard, a przed dodaniem do bazy, każdy został gruntownie sprawdzony. Polecam pojedyncze kwatery, całe mieszkania lub apartamenty w zależności od Państwa potrzeb.

Tylko sprawdzone oferty.

Zapraszamy do Gdyni - Orłowa najpiękniejszego miejsca nad Bałtykiem, leżącego w dolinie otoczonej morzem i wzgórzami, porośniętymi gęstym lasem, stanowiącym rezerwat przyrody.

Orłowo leży na południowych krańcach Gdyni, przy granicy z Sopotem. W dzielnicy przeważa niska, jednorodzinna zabudowa, co podwyższa walory turystyczne.

Gdynianie przyjeżdżają tu na spacery, by z orłowskiego mola podziwiać jeden z najpiękniejszych gdyńskich widoków - piętrzący się nadmorską tonią Klif porośnięty lasem i pas plaży, przy którym cumują łodzie rybackie.

Latem tutejszą plażę upodobali sobie aktorzy TEATRU MIEJSKIEGO, lokując nad brzegiem morza LETNIĄ SCENĘ, wystawiając sztuki teatralne niedaleko molo.

Wspaniałe położenie daje nieograniczone możliwości wędrówek pieszych lub rowerowych. Zwiedzisz miejsca, których nie znalazłbyś gdzie indziej.

Możesz przechadzać się zacisznymi alejkami wśród bujnej zieleni rezerwatu Kępy Orłowskiej.

Gdybyś poczuł się zmęczony wędrówką, odpocznij na molo. Szum morskich fal i powiew bryzy wprawią Cię w dobry nastrój. Możesz oglądać łabędzie, dzikie kaczki i mewy. Twojej uwadze nie umknie zapewne rozciągający się w pełnej okazałości KLIF ORŁOWSKI- wizytówka trójmiejskich plaż.

Jeśli pragniesz wypoczywać aktywnie nie mogłeś trafić lepiej. Bliskość morza sprzyja uprawianiu sportów wodnych. Las jest idealnym miejscem na poranny jogging lub przejażdżkę rowerową. Szczególną atrakcją jest możliwość skorzystania z jazdy konnej. Aqva Park w pobliskim Sopocie zaprasza na szaleństwo dla odważnych.

Orłowska TAWERNA nad brzegiem morza zaprasza na świeżą rybę.

Centrum handlowe KLIF, pozwala na zakupy w ekskluzywnych butikach.

Wieczorem możesz korzystać z bogatej oferty miejscowych night-klubów i eleganckich dyskotek w pobliskim Sopocie lub w Gdyni.

Od czerwca istnieje kursują tramwaje wodne między Gdańskiem a Helem. Będąc w Gdyni Orłowie polecamy dojechać do Sopotu (niecałe 4km, lub kilkanaście minut plażą) skąd tramawaje na Hel odpływają codziennie o godz. 11:00, 15:00, 19:00. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami o tramwajach wodnych.

fot. Rafał Konkolewski

Wizyta w Orłowie to niezapomniane przeżycia - ZAPRASZAMY!

aktualna pogoda
w Gdyni

Kliknij po szczegółową pogodę dla Gdyni

Pytania?
tel. kom. 504 92 44 76
email:

2007 - 2010 Koszalin Deligo.pl Projektowanie stron internetowych

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij